Share  
 
2016-08-06
مادر ایوب بهرامزهی به مادران داغدیده اهل سنت کرد: تاریخ مردانگی این مردان را فراموش نمی کند همانطور که ظلم این ظالمان را فراموش نخواهد کرد
  مادر ایوب بهرامزهی زندانی اعدام شده بلوچ در نامه ای به مادرانی زندانیان اعدام شده اهل سنت از درد های خود در از دست دادن فرزندش و درک “مصیبت های” خانواده زندانیان کرد نوشته است.
بسم رب الشهدا و صدیقین
امروز که خبر شهادت و اعدام ۲۲ جوان اهل سنت کرد را شنیدم تاریخ مرا به عقب برگردان، به ۴ آبان ۹۲ روزی که ۱۶ جوان بلوچ اهل سنت که یکی از آنها فرزندم ایوب بهرامزهی بود اعدام شدند و ظالمان چراغ زندگی آنها را در این روز خاموش کردند.
من معنی ناله و فریادهای این مادران را می فهمم چون خودم درد جگر گوشه ام، ایوب بهرامزهی را دیده ام میدانم که چطور این اعدام ناجوانمردانه کمر مادران و خواهران این شهدا را می شکند میدانم چطور پدران، برادران و مردان خانواده برای تسلی خواهران و مادران شهدا اشک های خودشان را مخفی و پنهان می کنند.
می دانم الان مادر شهرام، بهرام، طالب، کیوان و آرش؛ می فهمم مادر بهروز، کاوه، کیوان و وریا، آری من درک می کنم که مادر عالم، پوریا، بهمن، یاور، امید و شاهو متوجه هستم که مادر ادریس، احمد، فرزاد، امجد و محمد چی می کشند.
اما خواهران من غم مخورید که چون حسین هم در کربلا توسط یزیدیان سربریده شد ولی نه مملکت شمر و یزید در دنیا ماند و نه کسی جز به نفرین از او یاد می کند اما همه عاشق حیسن و جوانمردی او هستند.
یقین کنید شهرام های شما و ایوب های ما در بهشت برین با حسین هستند و قاتلان آنها همراه با شمر و ابن سعد، در این شکی نیست، پس اشک های تان را پاک کنید و خم به آبرو نیاوریم، همت خود را بالا ببرید، نباید دشمنان ضعف مادران شهدای اهل سنت را ببینند، ما باید شیرینی تقسیم کنیم چون شهادت نصیب هر کس نمی شود، این جوانان وقت آنها تمام شده اما دست بدقسمت هایی با خون آنها رنگین شدند.
به لحظه ای فکر کنید که شما بعنوان مادر شهدا در روز قیامت صدا زده شوید و فرزندان شما با اجازه خدا برای شما شفاعت کنند و شما در بهشت جای بگیرید پس گریه و ناله نمی خواهد چون خون فرزندان شما چون آب گوارایی برای درخت اسلام و سم مهلکی برای دشمنان دین است.
تاریخ مردانگی این مردان را فراموش نمی کند همانطور که ظلم این ظالمان را فراموش نخواهد کرد.
خواهران من شیرمادران کرد نه شما من را می شناسید و نه من شما را اما یک وجه مشترک داریم آن فرزندان شهید ما هستند برای این شما خواهر من و فرزندان شما همچون ایوب بهرامزهی فرزند من هستند.
مادر زندانی بلوچ اعدام شده شهید ایوب بهرامزهی


   بازگشت به صفحه قبل